کد خبر: 1796406/58 زمان: 23:18   1400/09/14 بازدید: 13,251

نیم نگاه اراکی ها به یک رکورد تاریخی (عکس)

شاگردان خطیبی یک بازی دیگر را بدون دریافت گل به پایان رساندند.

به گزارش ورزش سه، تیم آلومینیوم اراک امروز در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر موفق شد میزبان خود تراکتور را با نتیجه دو بر صفر در تبریز شکست دهد.

 

حسین پورحمیدی با بسته نگه داشتن دروازه اش در این دیدار، ششمین کلین شیت خود را در فصل جاری رقم زد و دیگر کلین شیت اراکی ها را عرفان اسفندیاری در هفته اول مقابل پدیده رقم زده بود.

 

 

 

 

رامتین سلیمان‌زاده، وحید محمدزاده، میلاد فخرالدینی، پوریا آریاکیا به عنوان عناصر دفاعی در یک سوم اول و مصطفی احمدی و محمود قائدرحمتی به عنوان عناصر دفاعی در میانه میدان آلومینیوم به هماهنگی قابل توجهی دست پیدا کرده اند و همین موضوع باعث شده تا شاکله دفاع اراکی ها از خط دروازه تا میانه میدان به طور منظم شکل بگیرد.

 

شاگردان رسول خطیبی در شرایطی تنها در یک بازی دروازه خود را در این فصل باز شده دیده اند که به عقیده این مربی ساختار دفاعی تیمش، دلیل اصلی کار است.

 

 

 

 

سرمربی آلومینیوم در این مورد گفت: من از خط دفاعی ام که هیچ از شکل دفاعی تیم هم راضی ام چون خط دفاعی به تنها نمی تواند. شکل دفاعی تیم مان خوب است چون هم فوتبال رو به جلو انجام می دهیم و در هم در هشت بازی تنها یک گل دریافت کرده ایم که این برای یک تیم خیلی خوب است.

 

اراکی ها در طول هشت بازی اخیر به گونه ای عمل کرده اند که تیم هایی چون پرسپولیس، فولاد و تراکتور که مهاجمان خطرناکی دارند هم موفق به باز کردن دروازه شان نشده اند. تک گلی که آلومینیوم دریافت کرده مربوط به پیروزی 2-1 این تیم مقابل نفت مسجد سلیمان می شود.

 

 

 

 

آلومینیوم با دریافت یک گل در هشت بازی نخست در مسیری قرار گرفته که می تواند رکوردی تاریخی را به نام خود ثبت کند؛ رکوردی که این تیم برای رسیدن باید کمتر از 13 گلی بخورد که به نام استقلال در لیگ هجدهم ثبت شد و این تیم را به بهترین خط دفاعی تاریخ لیگ تبدیل کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.