کد خبر: 1796403/42 زمان: 23:08   1400/09/14 بازدید: 25,460

بزرگ‌ترین رقیب بنزما در رئال مادرید بازی می‌کند

رئال مادرید در این فصل و با درخشش وینیسیوس جونیور از نظر هجومی در شرایط بسیار خوبی قرار دارد.

به گزارش "ورزش سه"، شاید تا دو سال پیش هواداران رئال مادرید خرید وینیسیوس جونیور را سرمایه گذاری اشتباهی می دانستند، اما این پدیده برزیلی در این مدت به یکی از موثرترین بازیکنان جهان تبدیل شده است. گل وینیسیوس جونیور به رئال سوسیداد در دیدار شنبه شب، دهمین گل او در این فصل لالیگا بود و حالا تنها هم تیمی او کریم بنزما در این فصل بیشتر از ستاره برزیلی گلزنی کرده است.

 

 

بدین ترتیب رئال مادرید به تنها تیم در پنج لیگ معتبر اروپایی تبدیل شده که دو بازیکن با تعداد گل دو رقمی در ترکیب خود دارد و این زوج مخوف خط حمله کهکشانی ها در مجموع 22 گل در لیگ تاکنون به ثمر رسانده اند. وینیسیوس که در این فصل پیشرفت خیره کننده ای داشته، در مجموع 12 گل در 22 مسابقه در تمام رقابت ها به ثمر رسانده و همچنین تا اینجا هشت پاس گل نیز به هم تیمی هایش داده است.

 

جالب اینجاست وینیسیوس پس از انتقال به رئال مادرید در سال 2018، در امر گلزنی بسیار ضعیف ظاهر شده و در سه فصل اول حضورش در این باشگاه کارنامه ضعیفی ثبت کرده و هواداران رئال مادرید را ناامید کرد. در ادامه او وینیسیوس فصل 2020/21 روند درخشش خود را آغاز کرده و 14 بار گلزنی کرد. حالب این ستاره می‌تواند با زدن تنها دو گل دیگر در بازی‌های آینده به این آمار رسیده و احتمالا تا پایان فصل، بهترین مقطع حضور در رئال مادرید در این چهار سال را به ثبت برساند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.