کد خبر: 1796400/42 زمان: 22:33   1400/09/14 بازدید: 78,712

بیکسنت لیزارازو:

لیونل مسی به یک دلیل توپ طلا گرفت

بیکسنت لیزارازو، مدافع سابق تیم ملی فرانسه معتقد است توپ طلای سال 2020 باید به رابرت لواندوفسکی برسد.

به گزارش "ورزش سه"، هفته گذشته مراسم اهدای جایزه توپ طلای سال 2021 در شهر پاریس برگزار شده و این لیونل مسی، فوق ستاره 34 ساله و آرژانتینی بود که موفق شد برای هفتمین بار این عنوان را در دوران ورزشی خود کسب کند. البته بسیاری معتقدند امسال این جایزه حق رابرت لواندوفسکی بود و بیکسنت لیزارازو ضمن تایید این نطریه مدعی شد لیونل مسی تنها به دلیل شهرت بالاتر خود موفق شد جایزه شسال 2021 را نیز از آن خود کند.

 

 

بیکسنت لیزارازو گفت: "بی تردید لیونل مسی امسال نیز در بین سه بازیکن برتر جهان جای داشت، اما دلیل رسیدن توپ طلا به این بازیکن در سال 2021 بیشتر شهرت و اعتبار این بازیکن بود. اگرچه شکی نیست که لیونل مسی یکی از بهترین بازیکنان این دهه بوده و نام او در کنار بازیکنانی مانند پله و مارادونا خواهد بود، اما شهرت لیونل مسی در سال جاری باعث شد او بالاتر از رابرت لواندوفسکی قرار بگیرد.

 

اینکه در سال 2020 جایزه توپ طلا به رابرت لواندوفسکی اهدا نشد را یک بی عدالتی بزرگ می دانم و این اتفاق برای او واقعا ناامید کننده بود. ما باید با اهدای توپ طلای سال 2020 به لواندوفسکی عدالت را برقرار کنیم. در واقع در این مراسم به او جایزه ای جدید دادند و من اخباری در مورد احتمال رسیدن جایزه سال قبل به لواندوفسکی شنیده ام."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.