کد خبر: 1796393/56 زمان: 21:46   1400/09/14 بازدید: 11,565

سرمربی سابق بوکاجونیورز، مربی النصر شد

میگل آنخل روسو سرمربی سابق بوکاجونیورز به عنوان سرمربی جدید النصر منصوب شد.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه النصر در ادامه جابجایی های متعدد روی نیمکت خود، این بار یک مربی با سابقه را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کرد. میگل آنخل روسو سرمربی سابق بوکاجونیورز امشب به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید النصر منصوب شد.

 

النصر در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: مدیریت باشگاه النصر با میگل آنخل روسو سرمربی آرژانتینی برای هدایت این تیم تا پایان فصل جاری قرارداد امضا کرد. النصر در بیانیه خود ادامه داد: میگل روسو در آخرین ایستگاه تمرینی خود با تیم بوکا جونیورز آرژانتین، دو قهرمانی متوالی لیگ در فصل های 2019 و 2020 را به دست آورد.

 

 

 

 

او همچنین با باشگاه میلوناریوس در فصل 2017 به عنوان قهرمانی لیگ کلمبیا دست یافت و سپس در سال 2018 سوپرکاپ  را به دست آورد. علاوه بر این، دستیابی به چندین دستاورد دیگر که مهمترین آنها قهرمانی لیگ آرژانتین با ولز سارسفیلد و جام لیبرتادورس با بوکا جونیورز است، در کارنامه این مربی درج شده است.

 

میگل روسو سومین مربی النصر در این فصل از رقابت های فوتبالی و پس از مانو منزس برزیلی و پدرو امانوئل پرتغالی است که دومی در دهم نوامبر از کار برکنار شد و مارسلو سالازار برزیلی به طور موقت جانشین او شده بود.

 

پدرو امانوئل تنها در 5 بازی از جمله دو بازی در لیگ قهرمانان آسیا و سه بازی در لیگ، هدایت تیم النصر را در اختیار داشت که در طی آن تنها یک پیروزی مقابل الوحده امارات به دست آورد و سپس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال و در لیگ برابر الاتفاق و الشباب شکست خورد و تنها برابر الفیحا یک تساوی کسب کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.