کد خبر: 1796392/52 زمان: 21:41   1400/09/14 بازدید: 43,927

رئال مادرید روی ادن هازارد قیمت گذاشت

بر اساس ادعای اکسپرس رئال مادرید حاضر است با دریافت 21 میلیون پوند ادن‌هازارد را در ژانویه به فروش برساند.

به گزارش "ورزش سه"، طی هفته های اخیر انتقادات از ادن هازارد به اوج خود رسیده است. این ستاره بلژیکی بعد از انتقال به رئال مادرید هرگز نتوانسته مبلغ بالایی که این باشگاه برای جذب او پرداخته را توجیه کند و دائماً با مصدومیت های پیاپی دست و پنجه نرم کرده است؛ شرایطی که باعث شده شایعات درباره جدایی این بازیکن از لوس بلانکوس هر روز جدی تر از قبل شود. 

 

از طرف دیگر به نظر می‌رسد که سرمربی ایتالیایی رئال مادرید یعنی کارلو آنچلوتی نیز دیگر اعتماد چندانی به هازارد ندارد. آنچلوتی اخیراً گفته بود مشکل هازارد این است که مربی تیم بازیکنان دیگر را به او ترجیح می‌دهد. با این حال کارلتو ابراز امیدواری کرده بود که این بازیکن فرم مطلوب خود را به دست بیاورد اما شرایط هر روز برای هازارد ناامیدکننده تر می‌شود.  

 

 

 

 

در هفته‌های اخیر رسانه‌های اسپانیایی مدعی شدند که رئال مادرید برنامه‌ای برای فروش ادن هازارد در نقل و انتقالات زمستانی ندارد و حداقل قصد دارد تا پایان فصل به این بازیکن فرصت دهد. با این حال اکنون اکسپرس ادعای دیگری داشته است. بر اساس گزارش این رسانه انگلیسی باشگاه رئال مادرید حاضر است با دریافت 21 میلیون پوند اجازه جدایی ستاره بلژیکی را صادر کند. نکته جالب اینکه اکسپرس از وستهام و اورتون به عنوان تیم‌هایی یاد کرده که به شدت شرایط جذب هازارد را بررسی کرده و خواهان به خدمت گرفتن ستاره ناکام رئال مادرید در ژانویه هستند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.