کد خبر: 1796326/58 زمان: 17:31   1400/09/14 بازدید: 10,646

امروز متوجه مشکلاتمان شدیم؛

سولدو: فاصله زیادی تا تراکتور مورد نظرم داریم

سرمربی تراکتور در نشست خبری بعد از بازی این تیم برابر آلومینیوم شرکت کرد.

به گزارش ورزش سه، تراکتور امروز اولین شکست خود با هدایت زونیمیر سولدو متحمل و با دو گل مغلوب میهمان خود آلومینیوم اراک شد.

 

سرمربی تراکتور گفت: می دانستم که امروز یک بازی سخت مقابل یک تیم سازمان یافته داریم. برای بازی تدابیری دیده بودیم ولی در بازه هایی از مسابقه تیم حریف بهتر بودیم. بچه ها فاصله زیادی با بازیکنان حریف داشتند و زیاد درگیر نشدند. هر چند یک گل هم در نیمه اول زدیم که پذیرفته نشد. در نیمه دوم بهتر بودیم ولی با یک گل دیگر جریمه شدیم. دوباره گل زدیم که بازهم داور آن را نپذیرفت. دیدیم که چه مشکلاتی داریم و چه کارهایی باید انجام دهیم.

 

او در مورد گل هایی که تیمش امروز دریافت کرد یادآور شد: بالاخره گل ها بیشتر روی اشتباهات خط دفاعی به ثمر می رسند. امروز بچه های ما چنین اشتباهاتی داشتند و جریمه شدیم.

 

سرمربی تراکتور با تاکید به اینکه تیمش کار سختی دارد تا آن چه شود که او می خواهد گفت: کار سختی پیش رو داریم. تیم ما نفرات زیادی را سال گذشته از دست داده و آماده سازی پیش فصل خوب نبود. کار سختی است که به آن چه مدنظرم است برسیم. شاید دلیل برد آنها این بود که شروع خوبی در فصل داشتند و نفرات خوبی هم گرفتند.

 

سولدو در مورد غیبت اخباری و تاثیر آن در نتیجه تاکید کرد: باید روی نفرات بعدی هم حساب باز کنیم هر چند حضور اخباری می توانست به ما کمک کند. 

 

او در پاسخ به این سوال که عباس زاده چرا امروز در ترکیب اصلی حضور نداشت گفت: عباس زاده خیلی خوبی است ولی باید بدانید که زمانی که من آمدم او آسیب دیده بود و هنوز به مرز آمادگی لازم نرسیده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.