کد خبر: 1796316/39 زمان: 16:52   1400/09/14 بازدید: 43,375

می‌خواهند تعداد بازی های مهاجم گابنی زیاد شود

سرپرست استقلال: 8 امتیاز از گل‌گهر کسر کنید!

سرپرست استقلال می‌گوید دو تیم دیگر هم از گل‌گهر بابت استفاده از بازیکن گابنی شکایت کرده‌اند.

به گزارش "ورزش سه"، شکایت باشگاه استقلال از بازیکن گابنی تیم گل‌گهر سیرجان موضوعی است که طی روزهای گذشته بارها درباره‌اش صحبت شده است. بیژن طاهری سرپرست استقلال حالا در این خصوص گفت و گو کرده و خواهان پیگیری موضوع توسط فدراسیون فوتبال شده است.


طاهری در این باره به سایت رسمی باشگاه استقلال گفت: درخواست ما از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال این است که هر چه سریعتر به پرونده مهاجم گابنی رسیدگی کنند. اتهام مطرح شده، استفاده از بازیکن غیرمجاز است و این یعنی کسر هشت امتیاز از تیم گل‌گهر و اضافه شدن دو امتیاز به تیم استقلال.


او ادامه داد: در لیگ‌های معتبر فورا نسبت به این مدل از اتهام‌ها ورود می‌کنند و سرنوشت یک لیگ را با حکم‌شان تغییر می‌دهند. این شکایتی نیست که دو ماه، سه ماه یا شش ماه دیگر درباره‌اش حکم بدهند. این جور شکایات که اثر مستقیم روی نتایج و جدول لیگ دارد، باید فورا رسیدگی شود. ما از اعضای محترم کمیته انضباطی درخواست می‌کنیم که به احترام افکار عمومی و سرنوشت تیم‌ها هر چه زودتر درباره این پرونده حکم نهایی را صادر کنند.


سرپرست استقلال همچنین گفت: تا جایی که بنده اطلاع موثق دارم علاوه بر استقلال، دو تیم دیگر هم علیه مهاجم گابنی تیم گل‌گهر شکایت کردند. مگر می‌شود برای جذب بازیکن خارجی یک سرچ ساده اینترنتی انجام نشود و فقط به نامه یک فدراسیون استناد شود؟ در عصر ارتباطات و اینترنت این موضوع دارای ابهام است. واقعا می‌شود باور کرد که بخش های مسئول در حد یک تحقیق اینترنتی درباره این بازیکن انجام نداده باشند؟!


طاهری با اشاره به ادعای مسئولان گل‌گهر و استناد فدراسیون فوتبال به نامه گابنی ها تاکید کرد: اگر به نامه فدراسیون گابن استناد کردید، چرا قبل از مسابقه گل‌گهر با استقلال، زمانی که برنامه فوتبال برتر و سایر رسانه‌ها به طور کامل به این موضوع پرداخت، تحقیق نکردید تا جلوی حضور این بازیکن برای بازی هفته ششم گرفته شود؟


وی افزود: در حال حاضر هم عده‌ای دنبال این هستند که با افزایش تعداد بازی‌های انجام شده توسط مهاجم گابنی شانس سه بر صفر شدن نتایج را کاهش بدهند.


طاهری در پایان گفت: از نگاه تیم حقوقی باشگاه استقلال و وکلا و مشاوران حقوقی در پرونده مهاجم گابنی جایی برای تردید وجود ندارد که از بازیکن غیرمجاز استفاده شد و باید نتیجه سه بر صفر به سود استقلال اعلام شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.