کد خبر: 1794647/42 زمان: 17:54   1400/09/06 بازدید: 4,962

آرسنال 2 - 0 نیوکاسل؛ فراموشی کابوس لیورپول

آرسنال با ارائه نمایشی درخشان در نیمه دوم موفق شد با دو گل نیوکاسل را مغلوب کند.

به گزارش "ورزش سه"، آرسنال که هفته گذشته در بندر لیورپول با چهار گل مغلوب این تیم شده بود، دوباره در مسیر کسب پیروزی قرار گرفته و با زدن دو گل در نیمه دوم موفق شد در خانه خود نیوکاسل را مغلوب کند.

 

آرسنال بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی و روی ارسال مارتین اودگارد می توانست به گل اول دست پیدا کند، اما دوبراوکا توپ را دور کرد و در ریباند نیز مدافعان نیوکاسل جلوی باز شدن دروازه را گرفتند.

 

در دقیقه 30 و روی اشتباه بازیکنان آرسنال بود که شلوی در گوشه محوطه جریمه این تیم فرصت بسیار خوبی برای زدن گل اول نیوکاسل داشت، اما آرون رمزدیل با عکس العملی تماشایی مانع رخ دادن این اتفاق شد.

 

 

اما در دقیقه 41 بهترین موقعیت توپچی ها برای باز کردن دروازه نیوکاسل از دست رفت. روی ریباند یک حمله بود که پیر آمریک اوبامیانگ  در دو قدمی دروازه بدون دروازه بان صاحب موقعیتی طلایی برای گلزنی شد، اما ضربه او در عین ناباوری به بیرون رفت و در نهایت نیمه اول دیدار دو تیم آرسنال و نیوکاسل با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

 

اما توپچی ها نیمه دوم را بهتر آغاز کرده و در دقیقه 55 موفق شدند گل اول خود را به سمت برسانند. روی حرکت تیمی این تیم از جناح چپ و پاس کوتاه نونو تاوارس به بوکایو ساکا بود که او در زاویه ای دشوار صاحب موقعیت گلزنی شده و با ضربه ای زمینی به گوشه دروازه توانست گل اول آرسنال را به ثمر برساند.

 

در دقیقه 63 این بار توماس پارتی در گوشه محوطه جریمه نیوکاسل صاحب موقعیت شده و می توانست اختلاف را دو برابر کند، اما ضربه او بعد از برخورد به لاس سلاس از بالای دروازه نیوکاسل به بیرون رفت.

 

اما دقایقی بعد آرسنال به گل دوم هم دست یافت. پاس فنی و دقیق تومیاسو از سمت راست در محوطه به گابریل مارتینلی رسید و این مهاجم جوان با ضربه ای والی و دیدنی توانست گل دوم آرسنال را وارد دروازه نیوکاسل کند.

 

 

در اواخر مسابفه سنت ماکسیمین از سمت چپ به عمق زده و می توانست اختلاف را به حداقل برساند، اما رمزدیل واکنش خوبی روی ضربه این بازیکن نشان داد. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد و آرسنال با برتری 0-2 به سه امتیاز ارزشمند این دیدار دست پیدا کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.