کد خبر: 1794618/56 زمان: 14:37   1400/09/06 بازدید: 15,989

دیدار دوباره مجیدی و اکبریان در لب کارون!

محمدرضا اکبریان یک بار دیگر دیدار صنعت نفت و استقلال را در آبادان قضاوت می کند.

 

به گزارش "ورزش سه"، اسامی داوران هفته هفتم رقابت های لیگ برتر اعلام شد که در تصمیمی جالب توجه از سوی کمیته داوران، محمدرضا اکبریان قرار است یک بار دیگر دیدار صنعت نفت و استقلال را در آبادان قضاوت کند. اتفاقی که ممکن است با واکنش هایی نیز همراه شود.

قرار گرفتن سه نام اکبریان، صنعت نفت و استقلال، کاملا یادآور دیدار جنجالی هفته بیست و نهم از رقابت های لیگ هجدهم است. آبی های پایتخت که در کورس قهرمانی قرار داشتند، نیازمند کسب 3 امتیاز حساس از آبادان بودند تا حداقل بتوانند در روز پایانی این بازی ها و در صورت لغزش پرسپولیس، شانسی برای تصاحب جام داشته باشند.

 

فرار مهدی قایدی در نیمه دوم از سمت راست، یک موقعیت خطرناک را برای استقلال خلق کرد. او درون محوطه جریمه صاحب توپ شد و با یک پاس دیدنی، روح الله باقری را صاحب توپ کرد که این بازیکن نیز دروازه میزبان را باز کرد اما مهدی الوندی کمک داور آن مسابقه، به اشتباه پرچم زد و اعتقاد داشت توپ قبل از اینکه به قایدی برسد، از خط عرضی عبور کرده و او ضربه دروازه به سود صنعت نفت اعلام کرد.

تصمیمی جنجالی که با اعتراض شدید کادرفنی استقلال و در صدر آنها فرهاد مجیدی صورت گرفت. شدت اعتراضات سرمربی آبی ها به حدی بود که محمدرضا اکبریان داور مسابقه با یک کارت قرمز، مجیدی را از کنار زمین اخراج کرد. مرور تصاویر تلویزیونی نشان می داد که تصمیم تیم داوری اشتباه بوده و باشوی کوچک پیش از عبور توپ از خط زمین، توانسته است باقری را صاحب موقعیت کند.

 

آن بازی در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید و شانس های استقلال برای کسب عنوان قهرمانی از دست رفت. البته بعدها اکبریان در برنامه تلویزیونی با اعتراف به اشتباهش، از استقلالی ها عذرخواهی کرد ولی او اکنون یک بار دیگر مأمور شده است تا دیدار صنعت نفت و استقلال را در آبادان قضاوت کند. او به خوبی متوجه حساسیت ها در این زمینه است و دیگر فرصتی برای اشتباه در این بازی نخواهد داشت در نتیجه تمام تلاشش را به کار می گیرد تا بازی بدون اشتباهی را قضاوت کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.