کد خبر: 1794213/42 زمان: 00:22   1400/09/04 بازدید: 39,923

PSG امشب مرزهای خوش‌شانسی را جابه‌جا کرد! (عکس)

منچسترسیتی در نیمه اول دیدار مقابل پاری سن ژرمن فرصت های فوق العاده ای را برای گلزنی از دست داد.

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی برای قطعی کردن صدرنشینی خود به سه امتیاز دیدار امشب مقابل پاری سن ژرمن نیاز داشته و یک نیمه توفاتی را نیز مقابل این تیم سپری کرده است. شاگردان پپ گواردیولا چند موقعیت بسیار خوب را برای گلزنی از دست دادند و در یکی دو صحنه نیز کیلور ناواس واکنش های بسیار خوبی داشت تا 45 دقیقه نخست در نهایت با تساوی بدون گل تمام شود.

 

 

 

در همان دقایق ابتدایی بود که رودری فرصت داشت با ضربه سر در محوطه جریمه دروازه پاری سن ژرمن را باز کند، اما پرنسل کیمپمبه به شکلی تماشایی و با سر از نزدیکی خط دروازه توپ را درآورد و در ریباند نیز ضربه ریاض محرز به تور کنار دروازه برخورد کرد.

 

در دقیقه 18 این بار ریاض محرز بود که در محوطه جریمه پاریس صاحب یک فرصت طلایی و فوق العاده شد، اما ضربه او در آستانه ورود به دروازه با سر اشرف حکیمی برخورد کرد و این موقعیت بسیار خوب نیز اینگونه از دست رفت و توپ راهی کرنر شد.

 

اما در اواخر نیمه اول این بار ایلکای گوندوگان در مرکز محوطه جریمه پاری سن ژرمن موقعیت بسیار خوبی برای گلزنی داشته و می توانست با یک ضربه فنی دروازه کیلور ناواس را باز کند، اما ضربه این ستاره آلمانی به دیرک دروازه برخورد کرد و بدشانسی های سیتی تکمیل شد. در نهایت سیتیزن ها در نیمه ای که به وضوح از حریف برتر بودند، با قبول تساوی بدون گل راهی رختکن شدند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.