کد خبر: 1794123/52 زمان: 19:35   1400/09/03 بازدید: 16,542

جدایی سولسشر هم نظر ستاره انگلیسی را تغییر نداد

با وجود جدایی اوله گنار سولسشر از منچستریونایتد ستاره انگلیسی این تیم یعنی جسی لینگارد همچنان خواهان جدایی از این تیم است.

به گزارش "ورزش سه"، جسی لینگارد در تابستان اخیر و بعد از پشت سر گذاشتن یک نیم‌فصل فوق‌العاده در وستهام از این تیم جدا شد و به منچستریونایتد بازگشت. اگرچه در این بین شایعاتی پیرامون جدایی ستاره انگلیسی از جمع شیاطین سرخ نیز وجود داشت و حتی گفته شد که وستهام خواهان جذب این بازیکن است اما نهایتاً هرطور که بود لینگارد در اولدترافورد ماندگار شد. 

 

اگرچه وینگر انگلیسی تا به اینجای فصل عملکرد بدی در ترکیب شیاطین سرخ ارائه نداده اما با توجه به ترافیک بالای خط حمله این تیم، او نتوانسته بازی های زیادی انجام دهد و عموما نیمکت‌نشین بوده است؛موضوعی که شایعات زیادی را پیرامون جدایی احتمالی لینگارد به وجود آورده است.

 

 

 

 

چند بازیکن از قبیل آنتونی مارسیال و دونی فن دبیک این امید را پیدا کرده‌اند که بعد از جدایی سولسشر بیشتر در ترکیب منچستر یونایتد به میدان بروند اما به نظر می‌رسد که ماجرا در مورد جسی لینگارد کاملاً متفاوت است. بر اساس گزارشی که دیلی‌میل منتشر کرده، برکناری سرمربی نروژی شیاطین سرخ نیز نظر لینگارد را تغییر نداده و همچنان به دنبال جدایی از یونایتد در نقل و انتقالات ژانویه خواهد بود. در واقع ستاره انگلیسی معتقد است که در ادامه فصل نیز فرصتی برای حضور در ترکیب یونایتد به او نخواهد رسید و بهتر است در همین زمستان از این تیم جدا شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.