کد خبر: 1760675/52 زمان: 23:56   1400/03/19 بازدید: 8,914

تیم ملی اسپانیا در برابر کرونا واکسینه می شود

وزیر بهداشت اسپانیا تایید کرد که اعضای تیم ملی این کشور همچون ورزشکاران المپیکی واکسن کرونا خواهند زد.

به گزارش "ورزش سه"، در روز های گذشته و در آستانه رقابت‌های یورو بحران کرونا به اردوی تیم ملی اسپانیا حمله ور شد. ابتدا سرخیو بوسکتس و بعد از آن دیگو یورنته به کرونا مبتلا شدند تا نگرانی بزرگی در این زمینه برای شاگردان لوئیس انریکه ایجاد شود.

 

شرایط به وجود آمده باعث شد که کارولینا داریاس، وزیر بهداشت اسپانیا امروز در مصاحبه ای واکسیناسیون اعضای تیم ملی فوتبال این کشور را تایید کند. او گفت: "من تصمیم دولت مبنی بر واکسیناسیون تیم ملی اسپانیا را اعلام می کنم. همانطور که در مورد ورزشکاران المپیکی نیز چنین موضوعی انجام گردید.

 

 

 

 

ما روز جمعه نامه ای از وزیر فرهنگ و ورزش درمورد درخواست واکسیناسیون بازیکنان تیم ملی دریافت کردیم. روز دوشنبه من پاسخ دادم که برای تصمیم گیری باید بدانیم افراد تیم به کدام گروه تعلق دارند و آیا آنها پیش از این به این بیماری مبتلا شده اند یا خیر. ما در اسرع وقت اقدام کرده ایم.

 

تیم ملی اسپانیا از اهمیت بالایی برخوردار است به همین دلیل تصمیم گرفته ایم که این کار را برای آنها انجام دهیم زیرا ورزشکارانی که نماینده اسپانیا هستند و در بازی های المپیک شرکت می کنند را هم واکسینه کرده ایم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.