مهم‌ترین اخبار

لیگ‌های ایران

جدول لیگ های ایران

آخرین اخبار سایر ورزش‌ها

جام جهانی فوتسال

یک هشتم نهایی
چهارشنبه 31 شهریور 1400
اتحادیه فوتبال روسیه - ویتنام 18:00
ونزوئلا - مراکش 20:30
پنجشنبه 1 مهر 1400
آرژانتین - پاراگوئه 18:00
قزاقستان - تایلند 18:00
برزیل - ژاپن 20:30
جمعه 2 مهر 1400
ازبکستان - ایران 18:00
پرتغال - صربستان 20:30
اسپانیا - جمهوری چک 20:30
مشاهده نمودار حذفی

والیبال قهرمانی آسیا 2021

فینال
1st 2nd 3rd 4th 5th
یکشنبه 28 شهریور 1400
ژاپن
ایران
0
3
25
27
22
25
29
31



لیگ ملت‌های اروپا

نیمه نهایی
چهارشنبه 14 مهر 1400
ایتالیا - اسپانیا 22:15
پنجشنبه 15 مهر 1400
بلژیک - فرانسه 22:15

جدول پخش ورزش از تلویزیون

ﺳﻪشنبه 30 شهریور
هفته 5 لالیگا
ختافه - اتلتیکومادرید
ساعت: 22:00 زنده از سایت آنتن
جام اتحادیه انگلیس
نوریچ - لیورپول
ساعت: 23:15 زنده از شبکه سه و سایت آنتن
هفته 5 سری آ ایتالیا
فیورنتینا - اینتر
ساعت: 23:15 زنده از شبکه ورزش و سایت آنتن
چهارشنبه 31 شهریور
هفته 5 سری آ ایتالیا
اسپزیا - یوونتوس
ساعت: 20:00 زنده از سایت آنتن
جام اتحادیه انگلیس
چلسی - استون ویلا
ساعت: 22:15 زنده از سایت آنتن
جام اتحادیه انگلیس
منچستریونایتد - وستهام
ساعت: 22:15 زنده از شبکه ورزش و سایت آنتن
هفته 5 سری آ ایتالیا
میلان - ونیز
ساعت: 22:15 زنده از سایت آنتن
هفته 7 لیگ یک فرانسه
متز - پاری سن ژرمن
ساعت: 22:30 زنده از سایت آنتن
هفته 6 لالیگا اسپانیا
رئال‌مادرید - مایورکا
ساعت: 23:30 زنده از شبکه سه و سایت آنتن
پنجشنبه 1 مهر
هفته 5 سری آ ایتالیا
تورینو - لاتزیو
ساعت: 20:00 زنده از سایت آنتن
هفته 5 سری آ ایتالیا
سمپدوریا - ناپولی
ساعت: 20:00 زنده از سایت آنتن
هفته 5 سری آ ایتالیا
رم - اودینزه
ساعت: 22:15 زنده از سایت آنتن
هفته 6 لالیگا
کادیز - بارسلونا
ساعت: 23:30 زنده از سایت آنتن
جمعه 2 مهر
هفته 7 بوندسلیگا
گریتر فورت - بایرن مونیخ
ساعت: 22:00 زنده از سایت آنتن
پریمیر لیگ پرتغال
اسپورتینگ - ماریتیمو
ساعت: 22:00 زنده از شبکه ورزش

گلزنان برتر

4 گل
محمد صلاح (لیورپول)
برونو فرناندز (منچستریونایتد)
میکائیل آنتونیو (وستهام)
3 گل
دمارای گری (اورتون)
روملو لوکاکو (چلسی)
کریستیانو رونالدو (منچستریونایتد)
گرین وود (منچستریونایتد)
بن رحما (وستهام)
موپای (برایتون)
سار (واتفورد)
سادیو مانه (لیورپول)
جیمی واردی (لسترسیتی)
کالورت لوین (اورتون)

بهترین پاسورها

7 پاس
پل پوگبا (منچستریونایتد)
3 پاس
گابریل ژسوس (منچسترسیتی)
میکائیل آنتونیو (وستهام)
عبدالله دوکوره (اورتون)
متئو کوواچیچ (چلسی)

لیگ قهرمانان آسیا

یک چهارم نهایی
شنبه 24 مهر 1400
پرسپولیس - الهلال عربستان 20:00
الوحده امارات - النصرعربستان 20:00
یکشنبه 25 مهر 1400
چونبوک موتورز - اولسان هیوندای 20:00
پوهانگ استیلرز - ناگویا گرامپوس 20:00
مشاهده نمودار حذفی

مقدماتی جام‌جهانی منطقه آسیا

مقدماتی آسیا-مرحله سوم- گروه A
پنجشنبه 11 شهریور 1400
کره‌جنوبی 0 - 0 عراق
ایران 1 - 0 سوریه
امارات 0 - 0 لبنان
ﺳﻪشنبه 16 شهریور 1400
کره‌جنوبی 1 - 0 لبنان
سوریه 1 - 1 امارات
عراق 0 - 3 ایران
پنجشنبه 15 مهر 1400
امارات - ایران 20:00
کره‌جنوبی - سوریه 20:00
عراق - لبنان 20:00
ﺳﻪشنبه 20 مهر 1400
امارات - عراق 20:00
سوریه - لبنان 20:00
ایران - کره‌جنوبی 20:00
پنجشنبه 20 آبان 1400
لبنان - ایران 20:00
کره‌جنوبی - امارات 20:00
عراق - سوریه 20:00
ﺳﻪشنبه 25 آبان 1400
عراق - کره‌جنوبی 20:00
لبنان - امارات 20:00
سوریه - ایران 20:00
پنجشنبه 7 بهمن 1400
ایران - عراق 20:00
لبنان - کره‌جنوبی 20:00
امارات - سوریه 20:00
ﺳﻪشنبه 12 بهمن 1400
سوریه - کره‌جنوبی 20:00
لبنان - عراق 20:00
ایران - امارات 20:00
پنجشنبه 4 فروردین 1401
کره‌جنوبی - ایران 20:00
عراق - امارات 20:00
لبنان - سوریه 20:00
ﺳﻪشنبه 9 فروردین 1401
امارات - کره‌جنوبی 20:00
سوریه - عراق 20:00
ایران - لبنان 20:00
جدول مقدماتی آسیا-مرحله سوم- گروه A
تیم بازیها امتیاز
1 ایران 2 6
2 کره‌جنوبی 2 4
3 امارات 2 2
4 سوریه 2 1
5 لبنان 2 1
6 عراق 2 1
مشاهده جدول کامل مقدماتی آسیا-مرحله سوم- گروه A

لیگ قهرمانان اروپا

گروه A
چهارشنبه 24 شهریور 1400
منچسترسیتی 6 - 3 لایپزیش
کلوب بروژ 1 - 1 پاری سن ژرمن
ﺳﻪشنبه 6 مهر 1400
پاری سن ژرمن - منچسترسیتی 22:30
لایپزیش - کلوب بروژ 22:30
ﺳﻪشنبه 27 مهر 1400
کلوب بروژ - منچسترسیتی 20:15
پاری سن ژرمن - لایپزیش 22:30
چهارشنبه 12 آبان 1400
منچسترسیتی - کلوب بروژ 23:30
لایپزیش - پاری سن ژرمن 23:30
چهارشنبه 3 آذر 1400
منچسترسیتی - پاری سن ژرمن 23:30
کلوب بروژ - لایپزیش 23:30
ﺳﻪشنبه 16 آذر 1400
پاری سن ژرمن - کلوب بروژ 21:15
لایپزیش - منچسترسیتی 21:15
جدول گروه A
تیم بازیها امتیاز
1 منچسترسیتی 1 3
2 پاری سن ژرمن 1 1
3 کلوب بروژ 1 1
4 لایپزیش 1 0
مشاهده جدول کامل گروه A

لیگ اروپا

گروه E
پنجشنبه 25 شهریور 1400
گالاتاسارای 1 - 0 لاتزیو
لوکوموتیو مسکو 1 - 1 مارسی
پنجشنبه 8 مهر 1400
لاتزیو - لوکوموتیو مسکو 22:30
مارسی - گالاتاسارای 22:30
پنجشنبه 29 مهر 1400
لاتزیو - مارسی 20:15
لوکوموتیو مسکو - گالاتاسارای 22:30
پنجشنبه 13 آبان 1400
گالاتاسارای - لوکوموتیو مسکو 21:15
مارسی - لاتزیو 23:30
پنجشنبه 4 آذر 1400
گالاتاسارای - مارسی 21:15
مارسی - لاتزیو 23:30
پنجشنبه 18 آذر 1400
لاتزیو - گالاتاسارای 23:30
مارسی - لوکوموتیو مسکو 23:30
جدول گروه E
تیم بازیها امتیاز
1 گالاتاسارای 1 3
2 لوکوموتیو مسکو 1 1
3 مارسی 1 1
4 لاتزیو 1 0
مشاهده جدول کامل گروه E

لیگ کنفرانس اروپا

گروه G
پنجشنبه 25 شهریور 1400
رن 2 - 2 تاتنهام
مورا 0 - 2 ویتسه آرنهایم
پنجشنبه 8 مهر 1400
تاتنهام - مورا 22:30
ویتسه آرنهایم - رن 22:30
پنجشنبه 29 مهر 1400
مورا - رن 20:15
ویتسه آرنهایم - تاتنهام 20:15
پنجشنبه 13 آبان 1400
رن - مورا 23:30
تاتنهام - ویتسه آرنهایم 23:30
پنجشنبه 4 آذر 1400
مورا - تاتنهام 21:15
رن - ویتسه آرنهایم 21:15
پنجشنبه 18 آذر 1400
تاتنهام - رن 23:30
ویتسه آرنهایم - مورا 23:30
جدول گروه G
تیم بازیها امتیاز
1 ویتسه آرنهایم 1 3
2 تاتنهام 1 1
3 رن 1 1
4 مورا 1 0
مشاهده جدول کامل گروه G

اخبار فوتبال

  • جدیدترین ها
  • پربازدیدترین ها
  • پرحاشیه ترین ها

لیگ های خارجی

جدول لیگ های خارجی

جدول لیگ برتر انگلیس
تیم بازیها امتیاز
1 چلسی 5 13
2 لیورپول 5 13
3 منچستریونایتد 5 13
4 برایتون 5 12
5 منچسترسیتی 5 10
6 اورتون 5 10
7 تاتنهام 5 9
8 وستهام 5 8
9 برنت‌فورد 5 8
10 استون ویلا 5 7
11 واتفورد 5 6
12 لسترسیتی 5 6
13 آرسنال 5 6
14 کریستال پالاس 5 5
15 ساوتهمپتون 5 4
16 ولورهمپتون 5 3
17 لیدز 5 3
18 نیوکسل 5 2
19 برنلی 5 1
20 نوریچ 5 0
مشاهده جدول کامل لیگ برتر انگلیس

مقدماتی جام‌جهانی منطقه اروپا

گروه A
پنجشنبه 5 فروردین 1400
صربستان 3 - 2 جمهوری ایرلند
پرتغال 1 - 0 آذربایجان
یکشنبه 8 فروردین 1400
صربستان 2 - 2 پرتغال
جمهوری ایرلند 0 - 1 لوکزامبورگ
ﺳﻪشنبه 10 فروردین 1400
آذربایجان 1 - 2 صربستان
لوکزامبورگ 1 - 3 پرتغال
چهارشنبه 10 شهریور 1400
لوکزامبورگ 2 - 1 آذربایجان
پرتغال 2 - 1 جمهوری ایرلند
شنبه 13 شهریور 1400
صربستان 4 - 1 لوکزامبورگ
جمهوری ایرلند 1 - 1 آذربایجان
ﺳﻪشنبه 16 شهریور 1400
آذربایجان 0 - 3 پرتغال
جمهوری ایرلند 1 - 1 صربستان
شنبه 17 مهر 1400
آذربایجان - جمهوری ایرلند 19:30
لوکزامبورگ - صربستان 22:15
ﺳﻪشنبه 20 مهر 1400
صربستان - آذربایجان 22:15
پرتغال - لوکزامبورگ 22:15
پنجشنبه 20 آبان 1400
آذربایجان - لوکزامبورگ 20:30
جمهوری ایرلند - پرتغال 23:15
یکشنبه 23 آبان 1400
لوکزامبورگ - جمهوری ایرلند 23:15
پرتغال - صربستان 23:15
جدول گروه A
تیم بازیها امتیاز
1 پرتغال 5 13
2 صربستان 5 11
3 لوکزامبورگ 4 6
4 جمهوری ایرلند 5 2
5 آذربایجان 5 1
مشاهده جدول کامل گروه A

مقدماتی جام‌جهانی منطقه آمریکای جنوبی

گروهی
جمعه 19 شهریور 1400
اروگوئه 1 - 0 اکوادور
پاراگوئه 2 - 1 ونزوئلا
کلمبیا 3 - 1 شیلی
آرژانتین 3 - 0 بولیوی
برزیل 2 - 0 پرو
جدول گروهی
تیم بازیها امتیاز
1 برزیل 8 24
2 آرژانتین 8 18
3 اروگوئه 9 15
4 اکوادور 9 13
5 کلمبیا 9 13
6 پاراگوئه 9 11
7 پرو 9 8
8 شیلی 9 7
9 بولیوی 9 6
10 ونزوئلا 9 4
مشاهده جدول کامل گروهی