مهم‌ترین اخبار

لیگ‌های ایران

جدول لیگ های ایران

آخرین اخبار سایر ورزش‌ها

جام ملت‌های زنان آسیا

گروه A
پنجشنبه 30 دی 1400
زنان چین 4 - 0 زنان چین تایپه
یکشنبه 3 بهمن 1400
زنان ایران 0 - 7 زنان چین
چهارشنبه 6 بهمن 1400
زنان چین تایپه - زنان ایران 17:30
زنان هند - زنان چین لغو
جدول گروه A
تیم بازیها امتیاز
1 زنان چین 2 6
2 زنان چین تایپه 1 0
3 زنان ایران 1 0
4 زنان هند 0 0
مشاهده جدول کامل گروه A

لیگ برتر والیبال

لیگ برتر
1st 2nd 3rd 4th 5th
چهارشنبه 6 بهمن 1400
فولاد سیرجان
مقاومت یزد






16:00
شهرداری گنبد
شهرداری ورامین






16:00
هورسان رامسر
سایپا






16:00
پیکان تهران
لبنیات هراز آمل






16:00
پاس گرگان
سپاهان






16:00
مس رفسنجان
شهرداری ارومیه






16:00
راه یاب ملل مریوان
آذرباتری ارومیه






16:00
جدول لیگ برتر
تیم بازیها برد
1 سپاهان 20 17
2 شهرداری ارومیه 20 13
3 پیکان تهران 20 12
4 مقاومت یزد 20 12
5 لبنیات هراز آمل 19 12
6 راه یاب ملل مریوان 20 10
7 فولاد سیرجان 20 10
8 مس رفسنجان 20 10
9 پاس گرگان 20 9
10 شهرداری ورامین 20 8
11 شهرداری گنبد 20 8
12 سایپا 20 7
13 هورسان رامسر 20 6
14 آذرباتری ارومیه 19 5
مشاهده جدول کامل لیگ برتر

لیگ برتر بسکتبال

مرحله دوم مقدماتی-گروه C
شنبه 2 بهمن 1400
کاله 66 - 80 صنعت مس رفسنجان 15:00
اکسون 51 - 81 شهرداری گرگان 17:30
جدول مرحله دوم مقدماتی-گروه C
تیم بازیها امتیاز
1 شهرداری گرگان 4 8
2 صنعت مس رفسنجان 4 6
3 کاله 4 5
4 اکسون 4 5
مشاهده جدول کامل مرحله دوم مقدماتی-گروه C

جدول پخش ورزش از تلویزیون

ﺳﻪشنبه 5 بهمن
هندبال قهرمانی اروپا
لهستان - اسپانیا
ساعت: 18:00 زنده از شبکه ورزش و سایت آنتن
جام ملت‌های آفریقا
سنگال - کیپ ورد
ساعت: 19:30 زنده از سایت آنتن
فوتسال قهرمانی اروپا
کرواسی - روسیه
ساعت: 20:00 زنده از شبکه ورزش و سایت آنتن
جام ملت‌های آفریقا
مراکش - مالاوی
ساعت: 22:30 زنده از شبکه ورزش و سایت آنتن
فوتسال قهرمانی اروپا
لهستان - اسلواکی
ساعت: 23:00 زنده از سایت آنتن
هندبال قهرمانی اروپا
سوئد - نروژ
ساعت: 23:00 زنده از سایت آنتن
چهارشنبه 6 بهمن
جام ملت‌های آفریقا
ساحل عاج - مصر
ساعت: 19:30 زنده از شبکه ورزش
جام ملت‌های آفریقا
مالی - گینه استوایی
ساعت: 22:30 زنده از شبکه ورزش
پنجشنبه 7 بهمن
مقدماتی جام جهانی
ژاپن - چین
ساعت: 13:30 زنده از شبکه ورزش
مقدماتی جام جهانی
لبنان - کره‌جنوبی
ساعت: 15:30 زنده از شبکه ورزش
مقدماتی جام جهانی
ایران - عراق
ساعت: 18:00 زنده از شبکه سه

گلزنان برتر

10 گل
گادوین منشا (مس رفسنجان)
7 گل
لوسیانو پریرا (فولاد)
کوین یامگا (استقلال)
5 گل
مهدی عبدی (پرسپولیس)
4 گل
پیمان بابایی (تراکتور)
علیرضا کوشکی (پیکان)
عیسی آل کثیر (پرسپولیس)
کریم اسلامی (نساجی مازندران)
شهریار مغانلو (سپاهان)
سعید صادقی (گل گهرسیرجان)

بهترین پاسورها

6 پاس
مهدی ترابی (پرسپولیس)
4 پاس
مهدی مهدی پور (استقلال)
سعید صادقی (گل گهرسیرجان)
دانیال اسماعیلی فر (سپاهان)
محسن آذرباد (مس رفسنجان)
3 پاس
امید عالیشاه (پرسپولیس)
میثم آقایی (آلومینیوم اراک)

مقدماتی جام‌جهانی منطقه آسیا

مقدماتی آسیا-مرحله سوم- گروه A
پنجشنبه 11 شهریور 1400
کره‌جنوبی 0 - 0 عراق
ایران 1 - 0 سوریه
امارات 0 - 0 لبنان
ﺳﻪشنبه 16 شهریور 1400
کره‌جنوبی 1 - 0 لبنان
سوریه 1 - 1 امارات
عراق 0 - 3 ایران
پنجشنبه 15 مهر 1400
کره‌جنوبی 2 - 1 سوریه
عراق 0 - 0 لبنان
امارات 0 - 1 ایران
ﺳﻪشنبه 20 مهر 1400
ایران 1 - 1 کره‌جنوبی
سوریه 2 - 3 لبنان
امارات 2 - 2 عراق
پنجشنبه 20 آبان 1400
کره‌جنوبی 1 - 0 امارات
لبنان 1 - 2 ایران
عراق 1 - 1 سوریه
ﺳﻪشنبه 25 آبان 1400
لبنان 0 - 1 امارات
عراق 0 - 3 کره‌جنوبی
سوریه 0 - 3 ایران
پنجشنبه 7 بهمن 1400
لبنان - کره‌جنوبی 15:30
ایران - عراق 18:00
امارات - سوریه 18:30
ﺳﻪشنبه 12 بهمن 1400
لبنان - عراق 15:30
ایران - امارات 18:00
سوریه - کره‌جنوبی 20:00
پنجشنبه 4 فروردین 1401
عراق - امارات 20:00
لبنان - سوریه 20:00
کره‌جنوبی - ایران 20:00
ﺳﻪشنبه 9 فروردین 1401
ایران - لبنان 20:00
امارات - کره‌جنوبی 20:00
سوریه - عراق 20:00
جدول مقدماتی آسیا-مرحله سوم- گروه A
تیم بازیها امتیاز
1 ایران 6 16
2 کره‌جنوبی 6 14
3 امارات 6 6
4 لبنان 6 5
5 عراق 6 4
6 سوریه 6 2
مشاهده جدول کامل مقدماتی آسیا-مرحله سوم- گروه A

لیگ قهرمانان آسیا

لیگ قهرمانان اروپا

یک هشتم نهایی
ﺳﻪشنبه 26 بهمن 1400
اسپورتینگ - منچسترسیتی 23:30
پاری سن ژرمن - رئال‌مادرید 23:30
چهارشنبه 27 بهمن 1400
سالزبورگ - بایرن مونیخ 23:30
اینتر - لیورپول 23:30
ﺳﻪشنبه 3 اسفند 1400
چلسی - لیل 23:30
ویارئال - یوونتوس 23:30
چهارشنبه 4 اسفند 1400
بنفیکا - آژاکس 23:30
اتلتیکومادرید - منچستریونایتد 23:30
ﺳﻪشنبه 17 اسفند 1400
بایرن مونیخ - سالزبورگ 23:30
لیورپول - اینتر 23:30
چهارشنبه 18 اسفند 1400
منچسترسیتی - اسپورتینگ 23:30
رئال‌مادرید - پاری سن ژرمن 23:30
ﺳﻪشنبه 24 اسفند 1400
آژاکس - بنفیکا 23:30
منچستریونایتد - اتلتیکومادرید 23:30
چهارشنبه 25 اسفند 1400
لیل - چلسی 23:30
یوونتوس - ویارئال 23:30
مشاهده نمودار حذفی

لیگ اروپا

لیگ کنفرانس اروپا

پلی‌آف
پنجشنبه 28 بهمن 1400
فنرباغچه - اسلاویا پراگ 21:15
میتیلند - پائوک 21:15
لسترسیتی - راندرس 23:30
سلتیک - بوده/گلیمت 23:30
اسپارتا پراگ - پارتیزان بلگراد 23:30
مارسی - قره باغ 23:30
آیندهوون - مکابی 23:30
پنجشنبه 5 اسفند 1400
راندرس - لسترسیتی 21:15
بوده/گلیمت - سلتیک 21:15
پارتیزان بلگراد - اسپارتا پراگ 21:15
قره باغ - مارسی 21:15
مکابی - آیندهوون 21:15
اسلاویا پراگ - فنرباغچه 23:30
پائوک - میتیلند 23:30
مشاهده نمودار حذفی

اخبار فوتبال

  • جدیدترین ها
  • پربازدیدترین ها
  • پرحاشیه ترین ها

لیگ های خارجی

لیگ برتر انگلیس
ﺳﻪشنبه 28 دی 1400
برایتون 1 - 1 چلسی
ﺳﻪشنبه 19 بهمن 1400
وستهام - واتفورد 23:15
نیوکسل - اورتون 23:15
برنلی - منچستریونایتد 23:30
چهارشنبه 20 بهمن 1400
نوریچ - کریستال پالاس 23:15
منچسترسیتی - برنت‌فورد 23:15
تاتنهام - ساوتهمپتون 23:15
استون ویلا - لیدز 23:30
پنجشنبه 21 بهمن 1400
لیورپول - لسترسیتی 23:15
ولورهمپتون - آرسنال 23:15
مشاهده جدول کامل لیگ برتر انگلیس

جدول لیگ های خارجی

جدول لیگ برتر انگلیس
تیم بازیها امتیاز
1 منچسترسیتی 23 57
2 لیورپول 22 48
3 چلسی 24 47
4 منچستریونایتد 22 38
5 وستهام 23 37
6 آرسنال 21 36
7 تاتنهام 20 36
8 ولورهمپتون 21 34
9 برایتون 22 30
10 لسترسیتی 20 26
11 استون ویلا 21 26
12 ساوتهمپتون 22 25
13 کریستال پالاس 22 24
14 برنت‌فورد 23 23
15 لیدز 21 22
16 اورتون 20 19
17 نوریچ 22 16
18 نیوکسل 21 15
19 واتفورد 20 14
20 برنلی 18 12
مشاهده جدول کامل لیگ برتر انگلیس

مقدماتی جام‌جهانی منطقه اروپا

گروه پلی آف C
جمعه 5 فروردین 1401
پرتغال - ترکیه 21:00
ایتالیا - مقدونیه 21:00

مقدماتی جام‌جهانی منطقه آمریکای جنوبی

گروهی
ﺳﻪشنبه 25 آبان 1400
بولیوی 3 - 0 اروگوئه
چهارشنبه 26 آبان 1400
ونزوئلا 1 - 2 پرو
کلمبیا 0 - 0 پاراگوئه
آرژانتین 0 - 0 برزیل
شیلی 0 - 2 اکوادور
جدول گروهی
تیم بازیها امتیاز
1 برزیل 13 35
2 آرژانتین 13 29
3 اکوادور 14 23
4 کلمبیا 14 17
5 پرو 14 17
6 شیلی 14 16
7 اروگوئه 14 16
8 بولیوی 14 15
9 پاراگوئه 14 13
10 ونزوئلا 14 7
مشاهده جدول کامل گروهی

جام ملت‌های آفریقا

يک هشتم نهايی
یکشنبه 3 بهمن 1400
بورکینافاسو 1(7) - (6)1 گابن
نیجریه 0 - 1 تونس
دوشنبه 4 بهمن 1400
گینه 0 - 1 گامبیا
کامرون 2 - 1 کومور
ﺳﻪشنبه 5 بهمن 1400
سنگال - کیپ ورد 19:30
مراکش - مالاوی 22:30
چهارشنبه 6 بهمن 1400
ساحل عاج - مصر 19:30
مالی - گینه استوایی 22:30
مشاهده نمودار حذفی